نتایج جستجو برای عبارت :

باختن یا .؟!

می‌دونی از نظر من دو نوع باخت وجود داره؛  یکی باختن با اختلاف کم، که من اسمشو گذاشتم باخت قابل جبران ... از همون باخت های یک هیچ همیشگی که آدم به خودش دلداری میده و میگه چیزی نیست، دفعه بعد جبرانش میکنم. اما نوع بعدی، من اسمشو گذاشتم نابودی... باختن با اختلاف زیاد...از همونا که دیگه نمیشه کمر راست کرد...
 آره آقا، این نوعشو واسه دشمناتون هم آرزو نکنید.
آن یارو توی صفحه‌ی مشاوره‌اش می‌گوید "بچه آوردن" مثل جنایت است. وقتی که یک انسان را به زندگی‌ در این دنیا دعوت می‌کنید جنایتکار و نابخشودنی هستید. یک وجود را به ذلت می‌کشانید. مجبورش می‌کنید در فلاکت و عذاب دست و پا بزند. چه میدانم. من تا حالا فکر می‌کردم زندگی یک هدیه است. یک جعبه‌ی که دورش روبان بسته‌اند و هرچقدر تکانش بدهی نمی‌توانی بفهمی داخلش چیست. هنوز هم این‌طور فکر می‌کنم. اما دقیق نمی‌دانم از پیش باختن، باختن بدتری است یا ام
حالا که داری می آیی بیا، تمام بیا، و همه ی هست و نیست ات را برای باختن به میانه آر. بیا آن چنان که هستی، و میندیش به آن چه که خواهی شد. آنچه که بدان بدل خواهی شد هستِ حقیقی توست. آنچه که می بازی پشیزی نمی ارزد و آن همه برای باختن است. 
بیا تمام بیاو همه ی هست و نیست اترا برای باختنبه میانه آرو میندیش از اندکی و از بیشیو مهراس از عشق، این آسان ترین دشوارها.
حلمی | کتاب لامکان
موسیقی: موتزارت - سرناد پوستورن
متأسفانه دیگر هیچ فردی که واقعا برایم ارزشمند باشد، باقی نمانده. می‌آیند، می‌روند، و من لحظه‌ای نگاه می‌‌کنم، لحظه‌ای دوستشان می‌دارم، تخطئه می‌کنم، زیر لب و نه حتی آنطور که زحمت صدایی بلند به حنجره‌ام تحمیل کنم، فحشی می‌دهم، و بعد می‌گذرم. دیگر منتظر هیچکس نمی‌مانم، بیشتر آزار نمی‌بینم، بیشتر سرک نمی‌‌کشم، بیشتر جستجو نمی‌کنم، حتی رد هم نمی‌شوم، آن‌ها رد می‌شوند و من حتی زیرچشمی رفتنشان را دنبال نمی‌کنم.
این یعنی بیشتر، زن
در آستانه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 خبری در سایت سلامت نیوز توجهم را به خود جلب کرد.
" جان باختن داوطلب کنکور حین انتخاب رشته"
فاطمه پیری دانش آموز سال سوم دبیرستان رشته انسانی که حائز رتبه 1100 در کنکور سراسری شده بود زمانی که در کافی نت در حال انتخاب رشته بود دچار سکته قلبی شده و تا زمان رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست می دهد.
آق واقعا این حجم از استرس و نگرانی و فشار عصبی که منجر به سکته قلبی و مرگ یک نوجوان 18 ساله شود توجیه عقلانی و منطقی
بازنده‌ها دوست دارند بازی که باختند را دوباره شروع کنند
برخلاف برنده‌ها که دلیلیبرای شروع بازی که بردند نمی‌بینند.
ما گاهیبازیچه دست آدم‌هایی می‌شویمکه نه بردن برایشان مهم استنه باختن!
آن‌ها فقط دوست دارند بازی کنند...!
بنا به اعلام کیانوش جهانپور در حساب توئیتری منتسب به وی اعلام کرد : بیماران مشکوک به ویروس کرو نا در شهر قم به علت کهولت سن و ضعیف بودن سیستم ایمنی مغلوب قاتل این روزهای جهان( کرونا ) شدند . از شما همراهان گرامی خواهشمندم پیشگیری های بهداشتی لازم را رعایت بفرمائید . گروه پزشکی و سلامت اورانوس
اگه میگید از لحاظ علمی غیر ممکنه، اگه میگید کلی هواپیمای دیگه هم همون زمان توی اون منطقه بودن، اگه چندین دلیل دیگه هم میارید، پس چرا از اون ور برمیدارید کل منطقه ی سقوطو پاکسازی میکنید؟ چرا خودتون هم دوست دارید هم ما هم همه ی کشورا فکر کنن دروغ میگید؟ چرا با آبروی یه ملت بازی میکنید؟ فقط کاش همینی که میگید درست باشه و بعد از اعلام نتیجه، یه نفس راحت بکشیم که فقط باید غصه ی جان باختن اون تعداد آدمو بخوریم نه چگونگی جان‌ باختنشونو!
باختن چقدر دلچسب است. گویی از وزن تن من چیزی کم می شود. ما به این جهان آمده ایم تا ببازیم. تا چیزی  را از دست بدهیم. حتی چیزی را که هرگز نداشته ایم. من از درخت آزادترم و از آزادی کمی آزادتر. من از خودم کمی من ترم و همین باعث میشود با خودم کمی بیگانه باشم. گویی از آغاز نبودم.
 وقتی که زاده شدم شکلی از عدم پا به این جهان گذاشت که اندکی بیگانه بود و می گریست. زیرا نبودن من تمام عرصه های زندگی ام را در خود داشت و چهره اش شبیه خودم بود. 
بدترین نوع شکست و به عبارتی تنها نوع شکست، شکست از خوده و در اعتیاد، این شکست هر روز تکرار می‌شه؛ باختن هر روزه به خود. اعتیاد تحقیر کننده‌‌ترین چیزیه که یک نفر می‌تونه دچارش بشه. در اعتیاد، تأکید زیادی وجود داره روی ناچیز بودن و ضعیف بودن تو. در واقع تو با هر شکست، این پیام رو از همه‌ی دنیا دریافت می‌کنی، بدتر از همه اینه که خودت داری به شکل ناگواری این پیام رو به خودت تزریق می‌کنی. این شکستی نیست که دیگران ببینند، این باخت در خلوت ذهن تو
گاهی برای پی بردن به یک اشتباه، باید تاوان سختی در زندگی پرداخت …مثل از دست دادن لحظه هایی از عمر که حسرتش تا ابد بر دلت باقی می ماند …مثل باختن زندگی و مالی که برای بدست آوردنش رنج ها کشیده بودی …مثل تنها شدن ،زخم زبان خوردن ها و یاحتی تحقیر شدن …آخر سر هم باید بروی مُهر تجربه را پای این اشتباهات بزنی !اشتباهاتی که تو را تغییر می دهد و دیگر آن من سابق نمی شوی
ما ایرانیان، پس از خُرشیدگرفتگی حلقوی در 5 دی‌ 1398، دی‌ماه شگفت‌انگیز و پُرحادثه‌ای را، چنان‌که پیشبینی شده بود، در حال سپری‌کردن هستیم. 
- نخست زمین‌لرزه‌ای ۴.۹ ریشتری در شهرستان دشتستان در استان بوشهر که خُشبختانه آسیب جانی و مالی نداشت!
- سپس مجروح‌شدن سردار حاجی زاده -فرماندۀ هوافضای سپاه پاسداران- در سوریه در پی بمباران هواپیماهای اسرائیلی (9 دی 1398)
 - آن‌گاه ترور سردار سلیمانی -بزرگترین فرمانده و سردار جنگ و انقلاب- و همراهانش به د

یه بار بهش گفتم همیشه برام سواله، اینایی که میگید واقعا بهش اعتقاد دارید؟ گفت اگه قرار باشه نگیم تا اعتقاد کامل که نمیشه...

رجائاً گفتن قبول... با ارادت گفتن قبول... حتی اگه اعتقاد هم کامل نباشه...

ولی...
این یکی رو مجبور نبودی اگه اعتقاد نداری بگی، مجبور نبودی شعار بدی، مجبور نبودی...
این یکی اسمش چیه؟
ریا؟ یا دروغ؟ 
اگر هم به اینها اعتقاد داشتی پس چرا عمل نکردی؟ چرا حق عمل بهش رو برام قائل نبودی؟

این یکی برای من انگار روضه اس...
حس مفت باخت
اونقدر آدمها قبل من و تو غصه خوردن، لب پنجره سیگار کشیدن، عاشق شدن، فارغ شدن، فحش دادن..اونقدر آدمها قبل من و تو بردن، باختن، گذاشتن رفتن، گم و گور شدن..
اونقدر آدمها قبل من و تو به گذشتشون فکر کردن، حسرت خوردن، بغض کردن..حالا کجان؟
رها کن رفیق.. رها کن بره..
گله ها را بگذار !ناله ها را بس کن !
روزگار گوش ندارد که تو هی شِکوه کنی !
زندگی چشم ندارد که ببیند اخم دلتنگِ تو را !
فرصتی نیست که صرف گله و ناله شود !
تا بجنبیم تمام است تمام !
روزها  رو  دیدی که
مرد ۸۶ ساله مبتلا به #کرونا اهل یکی از روستاهای میانکوه شرقی بخش #معمولان بر اثر ویروس کرونا جان باخت
با جان‌باختن این بیمار کرونایی، تعداد فوتی‌های کرونا در پلدختر به ۶ نفر رسید
آمار مجموع مبتلایان شهرستان پلدختر، امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۱ نفر اعلام شد.
#آخرین خبرها در کانال #پلدخترنیوزhttps://t.me/joinchat/AAAAADwocsZuTpgxtZp_4g
مشاهده مطلب در کانال
فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری عاملان توزیع الکل تقلبی در آبادان که منجر به جان باختن 3 نفر شد، خبر داد. 
به گزارش مشرق، سید محسن تقی زاده فرمانده انتظامی آبادان با اشاره به دستگیر عاملان توزیع الکل تقلبی اظهار کرد: در 48 ساعت گذشته شاهد مسمویت الکلی تعدادی از شهروندان آبادانی بودیم که تاکنون 3 نفر از این افراد جان خود را از دست داده اند.
ادامه مطلب
  _ کِی رسیدی؟؟
+ دیشب... وقتی بهت زنگ زدم هنوز فرودگاه بودم. دوس داشتم تو اولین کسی باشی که از اومدنم‌ با خبر میشه
_چرا ؟؟
+فکر می‌کردم خوشحال میشی ولی تصور آدما همیشه درست از آب درنمیاد
_ آره تصور آدما هیچ وقت درست از آب در نمیاد
+ واسه بحث کردن اینجا نیستم. هنوزم همون محله ی قدیم زندگی می‌کنی؟
_  آره ... ساختموناش بزرگتر شدن و آدماش سنگی تر‌... تابستوناش مش اکبر نیست که آلاسکا بفروشه و زمستوناشم تو هیچ خونه ای کرسی روشن نمیشه... هنوز همون جا زندگی
-´ιlι┋   فرصت | Forsat شادمهر عقیلی   ┋ιlι`-
 ♪ یه فرصت داره میمیره همین الانشم دیره
یه لحظه ست، فرق باختن تا نباختن
تو میدونی چرا اینجام
بازم از تو، تو‌رو میخوام
تو میشی فرق باختن با نباختن
 همینه، فرق باختن تا نباختن
♫ میخوام با تو یکی باشم
میخوای واسه تو کی باشم
میخوای واسه تو کی باشم
اگه تا آخرش باشی
میخوام تا آخرش باشم
میخوام تا آخرش باشم
یا من، یا هیچ کس ِ دیگه
تو قلبت چی بهت میگه !
همینه فرق موندن با نموندن
نگا کن من کمم، یا تو ؟
به من باشه
 ♪ یه فرصت داره میمیره همین الانشم دیره
تو میدونی چرا اینجام
بازم از تو، تو‌رو میخوام
تو میشی فرق باختن با نباختن
 همینه، فرق باختن تا نباختن
♫ میخوام با تو یکی باشم
میخوای واسه تو کی باشم
میخوای واسه تو کی باشم
اگه تا آخرش باشی
میخوام تا آخرش باشم
میخوام تا آخرش باشم
♪ یا من، یا هیچ کس ِ دیگه
تو قلبت چی بهت میگه !
همینه فرق موندن با نموندن
نگا کن من کمم، یا تو ؟
به من با
داشتم مافیا بازی می کردم که من مافیا بودم شب شد یکی رو زدیم از قضا فاحشه بود اسسین هم یکی رو الکی زد که اونم یه شهروند بود فاحشه صبح پاشد گفت من اومدم خونه تو پس تو مافیایی حالا از ما اصرار که اسکل تو رو مافیا زده اصن ربطی به من ندارن می‌گفت نه پس چرا دو تاست و من هر چی گفتم اسکل اونو اسسین زده نمی فهمید و چسبیده بود به من و منو کشتن خلاصه این داستان به آن جهت گفتم که بدونید با این که کار درست رو انجام میداد اما به خاطر بلاهتش بود و این که باختن با
کودک باید بتواند در ٧ سالگی شکست و باختن را تحمل کند وگرنه در زندگی با هر شکستی از پا می‌افتاد.
او را داور کنید و شما و همسرتان بازی کنید، هر کسی باخت خوشحالی کند و بازنده دو جایزه و برنده یک جایزه بگیرد.
نگران از بین رفتن رقابت و برنده شدن در کودک نباشید! رقابت در وجود کودک از تولد وجود دارد؛ هدف پدر و مادر باید کم‌کردن این رقابت و جایگزین کردن همکاری در کودک باشد.
⋗ یه فرصت داره میمیره همین الانشم دیره
تو میدونی چرا اینجام
بازم از تو، تو‌رو میخوام
 ♪ تو میشی فرق باختن با نباختن
♫ همینه، فرق باختن تا نباختن
◄ میخوام با تو یکی باشم
میخوای واسه تو کی باشم
میخوای واسه تو کی باشم
اگه تا آخرش باشی
میخوام تا آخرش باشم
میخوام تا آخرش باشم
⋗ یا من، یا هیچ کس ِ دیگه
تو قلبت چی بهت میگه !
⋗ همینه فرق موندن با نموندن
نگا کن من کمم، یا تو ؟
به م
این واقعیت است.من تو را باخته ام
آن موقع که قرار شد بین عشق تو، انتخاب کنم تو را باختم...وقتی عشق را بخواهی و نتوانی، آتش می گیریو من آتش گرفته اممن هر شب صدای تو را در قلبم می شنوم تو چطور؟ تو صدای گریه های مرا می شنوی؟تو هم روزگارت مثل من سیاه است؟توهم مرا هر لحظه خدا خدا می کنی؟می دانم، سوختن تاوان باختن تو بود...

انگار وقتی اسمت را از آسمان آوردند به لحظه‌های پریشانی ما هم فکر کردند. به آن لحظه ناامیدی دکترها از بهبودی، به آن تلفن‌های هراسان بی وقت. به آن ساعت‌های تحمل درد ناشناس، به ثانیه‌های تمام نشدنی تکان خوردن زمین، به لحظه ناگهانی تصادف در تاریکی...به ساعتهای پریشانی و پشیمانی، اضطراب و اضطرار...
انگار وقتی قنداقه‌ات را دادند دست پیامبر، به همه ما فکر کردند. موقع انتخاب اسم، به تک تک ما شکسته‌ها، دست بسته‌ها، جواب کرده‌ها، از نفس افتاده‌
نزدیک ۹ شب است. امروز هوا، همانند اکثر روزهای قبل، خیلی دلنشین بود. اواخر زمستان و اوایل بهار تهران، به مراتب از هوای دلنشینِ رشت، دلنشین‌تر است. امروز، استثنائاً، راضی بودم. و این برای من، بسیار ترسناک است. سال‌ها می‌گذرد از روزهایی که از خودم راضی بوده‌ام. نوشتن را تا حدودی از یاد برده‌ام. این را وقتی فهمیدم، که این آهنگ چارتار را شنیدم، و بعدش، از نوشتن لبریز بودم، از خاطره‌ی او، خاطره‌ی پاک او، لبریز بودم، اما انگار که سد بزرگی مانع ب
#فروش
"نه" شنیدن از نظر مدیران فروش چیست؟
✍ بعضی‌ها هنر فروش کردن را "بازی اعداد" و " بازی نه شنیدن" هم نامیده‌اند.
کارشناس فروش ابتدا به تهیه بانکی از مشتریان بالقوه می‌پردازد، سپس با آنها تماس می‌گیرد، بعضی از این افراد حاضر به ملاقات وی می‌شوند و از بین افرادی که حاضر به ملاقات با او می‌شوند، چند نفر خرید می‌کنند.
حال تصور کنید شما به ۵۰ نفر زنگ می‌زنید ۲۰ نفر در همان ابتدا می‌گویند که به خدمات شما نیازی ندارند.
۳۰ نفر به توضیحات شما گ
سخنگوی وزارت بهداشت از افزایش مبتلایان به کووید19 در کشور به 23049 نفر، فوت 1812 نفر و بهبودی 8376 نفر از بیماران خبر داد.
کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اظهار کرد: براساس یافته‌های آزمایشگاهی و از ظهر دیروز تا امروز، 1411 مورد جدید ابتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و با احتساب این افراد، مجموع مبتلایان قطعی به کووید19 در کشور شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به 23049 نفر رسید.
وی اضافه کرد: خوشبختانه 8376 نفر از بیماران کووید19 در کشور بهبود یافت
"پس از سفرهای بسیار و عبور از فراز و فرود امواج این دریای طوفان خیز" متوجه شده ام که ایراد کار من، استقامت نکردن در راه حق است، بی ثباتی و "عمل نکردن به آنچه می دانم." و با این روال هیچوقت به مأمن "آرامش روحی و نشاط قلبی" نخواهم رسید. 
قسم به عصر و قسم به زمان محدود فرصت "عمر" ما که انسان در حال باختن سرمایه خودش است، (خسران ضرر در "اصل سرمایه" است نه سود کم) دارد از کیسه اش میرود، مگر کسی که "ایمان" آورد و بعد از آن "عمل" کرد به آنچه دانست! و در راه حق، "ص
خب دوستان جوگیر نشید بازی مون دوبعدی خواهد بود 
+نسبت به عکس های مطلب چیزی که به مردم تحویل میدی بین زمین تا آسمون فرق داره 
- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو باید انجام بدیم تا یه خروجی مناسب بگیرم
از انیمیشن ها در بازیمون استفاده میکنیم سیستم سکه . سیستم بنزین و غیره 
دوره در دو فصل پیکر بندی محیط و ماشین و ساخت سیستم انیمیشن و بردن و باختن و سکه و غیر
- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو باید انجام بدیم تا یه خروجی مناسب بگیرم
دوره در دو فصل پیکر بندی محیط و ماشین و ساخت سیستم انیمیشن و بردن و باختن و سکه و غیر
 امروزه با دور شدن خانواده از هم و رشد کردن تکنولوژی ، کودکان هم بازی ندارند و در این جور مواقع
باید والدین دست به کار بشوند.
کودکان به وسیله بازی می توانند طرز برنامه ریزی و برطرف کردن مشکل یاد بگیرند . بازی باعث می شود
مهارت زبانی ، ارتباط و نیروی تخیل آنها تقویت شود.آموزش درست مصرف کردن به کودکان
والدین بعضی اوقات باید امکان باختن فرزندشان را آماده کنند. اگر والدین با فرزند خود بازی می کنند نباید
آنها را همیشه پیروز کنند بلکه گاهی اوقات با
- میدونم 
می‌گفت: «فکر کن نه خانی آمده و نه خانی رفته. فراموشش کن و برگرد به جریان عادی زندگی.»
گفتم: «اتفاقاً هم خانی آمده و هم خانی رفته. راستش همینی که می‌بینی درست جریان عادی زندگی است.» و بعد فکر کردم اگر فقط مفهوم یک چیز را در زندگی خوب یاد گرفته باشم، آن مفهوم شکست است. بار اولی نبوده که طعم شکست را چشیده‌ام و بار آخر هم نیست. و اینکه من هم مثل هر انسانی از باختن و شکست خوردن ناراحت می‌شوم و اعصابم تیزتیزی می‌شود و چند روزی عقربه‌های رفتار و کردا
شب گذشته بر اثر برخورد رخ به رخ یک دستگاه تریلی و پراید در جاده قدیم همدان - ساوه سه تن فوت و یک نفر مجروح شد.
سرهنگ رضا عزیزی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه این حادثه
رانندگی در مسیر دوطرفه رخ داد افزود: تجاوز به چپ پراید عامل بروز این
سانحه دانست که منجر به جان باختن سه عضو یک خانواده شد.کامیون کشنده  پس از برخورد با پراید آن را له کرده و  حدود 100 متر آن را به سمت جلو هدایت کرده است.سرهنگ عزیزی گفته گرانی عوارض آزاد راه همدان - سا
- میدونم 
متن آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دردترانه ، آهنگ و تنظیم : مهدی احمدوندمتن آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دردعشق درده خیلیارو دیوونه کرده وقتی اسیرت کنه روزای خوشت برنمیگردههمیشه معشوق شاهه عاشق مث برده همیشه عاشق قبلشو یه جایی گم کردهافتادم به پای اونکه نمیخوادم وقتی همه دنیا تو و رویات شه یه آدمبفهمی ای کاش که هنوز هستی تو یادم به خاطر عمری که من پای تو دادمچندتا خط حرف دارم باهاتو چندتا خط درد و دل از وقتی تنها کردی منو تو خیابونو ولیکیو

این روزها چه تلخ می گذرد.حادثه پشت حادثه.زمستان امسال عجب سوزی دارد.دی ماه نفس های آخر را به سختی می کشد.

جان باختن تعدادی از هموطنانمان در حادثه ی سقوط هواپیمای مسافربری را خدمت بازماندگان تسلیت عرض میکنم
و برای درگذشتگان طلب آمرزش دارم.
امیدوارم روزی برسد که مردم ایران در آرامش باشند.

رضوان - ح 

این روزها چه تلخ می گذرد.حادثه پشت حادثه.زمستان امسال عجب سوزی دارد.دی ماه نفس های آخر را به سختی می کشد.

جان باختن تعدادی از هموطنانمان در حادثه ی سقوط هواپیمای مسافربری را خدمت بازماندگان تسلیت عرض میکنم
و برای درگذشتگان طلب آمرزش دارم.
امیدوارم روزی برسد که مردم ایران در آرامش باشند
و دیگر شاهد اتفاقات دردناک نباشیم.

رضوان - ح 
زمین بازی، میدان جالبی است برای یاد گرفتن. اصل یاد گرفتنِِ زندگی، وسط همین بازی هاست؛ وگرنه ساعت ها کلاس و سخنرانی و منبر، اندازه یک دعوای ساده در زمین فوتبال چیز یاد آدم نمی دهد، البته به شرطی که یکی باشد که درست دعوا کردن را یاد آدم بدهد، وگرنه از دعوا کردن هم فقط چنگ انداختن، خراشیدن و رنجاندن را به امید برنده شدن یاد می گیریم.
خلاصه که خیلی چیزهای اضافی به بچه‌ ها یاد می دهیم و از یاد دادن چیزهای مهم تر می مانیم؛ تازه اگر خودمان آن ها را بل
آنچه راه چپ به ما آموخته است: خلق یک شیطان بزرگ و انداختن تقصیرها و کوتاهی‌های خویش بر دوش او. در جهاد اصغر باختن، و از ترس نور به تاریکی پناه بردن.
آنچه راه راست به ما آموخته است: شیطان بزرگ نفس من است، و آنگاه چشم و گوش و دل و جان بر جهان بستن، هراس از زیستن و سر به گریبان زهد و خوف فرو بردن، دامن از زندگی و تجربیات نو کشیدن و نامش را جهاد اکبر نهادن. از ترس تاریکی، دامن نور را به چنگ فشردن.
آنچه راه عشق می‌آموزاند: زندگی را به تمامی زیستن، بی هر
متن آهنگ مهدی احمدوند بنام درد

عشق درد خیلی هارو دیوونه کرده
وقتی اسیرت کنه روزای خوشت بر نمیگرده
همیشه معشوق شو عاشق مثل برده
همیشه عاشق قبلشو یه جایی گم کرده
افتادم به پای اون که نمیخوادم
وقتی همه دنیا تو رو یاد شه یه آدم
بفهمی ای کاش که هنوز هستی تو یادم
بخاطر عمری که من پای تو دادم
چندتا خط ترس دارم باهاتو چندتا خطر داده
از وقتی تنها کردی منو تو خیابونا ول
یکیو ترجیه دادی به من غرور من شکست
وای تو چه درسی دادی به من عشق بدترین تجربه است
آز
آخرین آمار شماره قربانیان ویروس کرونا در ایران به 19644 نفر رسید
تاریخ مخابره :   99/01/01
​​​​​​
شناسایی ۱۲۳۷ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در کشور/ ۶۷۴۵ نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده اند
وهاب زاده، مشاور وزیر بهداشت:‏از ظهر دیروز تا امروز، ۱۲۳۷ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به ۱۹۶۴۴ نفر رسید.
۶۷۴۵ نفر از بیماران مبتلا بهبود یافته و ترخیص شده اند.
با جان باختن ۱۴۹ نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر
قمارباز معروف و مقتدری در قونیه بود که او را پاشاخان می‌گفتند.
پاشاخان بر سر میز قمار نشسته بود،
که جوانی با او قصد قمار کرد.
همگان آن جوان را از نشستن بر سر میز قمار با پاشاخان منع کردند،
اما جوان که در رؤیای رها شدن از زندگی سخت بود،
بر سر میز قمار نشست و همان ابتدا باخت و هرچه داشت همانجا خالی کرد.
بر سر میز قمار به پاشاخان گفتند،
این جوان فقیر و بینواست و
از سر فقر تمام زندگی خود را فروخته و با تو قمار می‌کند؛
بر او بباز تا صدقه‌ای بر او
برای این که یکم با قانون های بازی سازی اشنا بشید نیاز دارید تا یک بازی بسازید ! این دوره در دو فصل به صورت کامل ارائه  شده است 
بعد از این دوره شما قادر به ساختن بازی های دو بعدی متنوعی خواهید بود
- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو ب
ما بر زمین چنان نام‌هایی نگرفتیم، تقدیر نشدیم، تقدیس نشدیم،‌ آقا نشدیم، چنانکه زنده بودیم چون مردگان افراشته نشدیم. ما باج جمعیت‌ها ندادیم و با آیین‌ها نرد نباختیم و با مذاهب لاس نزدیم. پس رانده شدیم، چرا که پیش‌تر از بالا خوانده شده بودیم.

هرگز در هیچ تاریخ، ما بر زمین آقا نشدیم، چون درندگان. 
هرگز ما به سپاه قدرت درنیامدیم، چرا که عشق را سپاه آن چنان باشکوه بود که قدرت می‌بایست در پاش هزار دامن و سر باختن.
ما بر زمین چنان نام‌هایی نگرف
برای این که یکم با قانون های بازی سازی اشنا بشید نیاز دارید تا یک بازی بسازید ! این دوره در دو فصل به صورت کامل ارائه  شده است 

- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو

- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو
سلام
من امسال لیسانس گرفتم، تا قبل از اینکه وارد دانشگاه بشم تقریبا مرتب نمازم رو میخوندم، حتی یادمه گاهی که نماز ظهرم رو نخونده بودم تا عصر یا تا موقعی که نمازم رو میخوندم یه حس دلشوره داشتم که با خوندن نماز بر طرف میشد.
توقعم هم از خدا زیاد بود، برای کنکور خیلی روی خدا حساب باز کرده بودم که کمکم کنه، که خب خودم میدونم خیلی اشتباه کردم. نمیگم درس نمیخوندم، اتفاقا خیلی درس میخوندم و هدفم دو و سه رقمی بود که متاسفانه 5 رقمی شدم!
بعد از اینکه نت
ناراحتی و خوشحالی در نمیزنه بعد وارد بشه!
و هیچ کس با هر نقشه و هر دانشی این روز ها رو پیش بینی نمیکرده...
خدا میدونه چه وقایع و روزهای اینجوری دیگه ای توی سرنوشتمون هست که نه من و تو و نه هیچ کس دیگه ای نمیتونه پیش بینیشون بکنه!
دیروز روزه بدی رو گذروندنم!
این روزها هر روز جمعه اس انگار برام!
انگار دارم یاد میگیرم که جمعه ها و غروب هاشو چه جوری بگذرونم!

من کار خوب و درست خودم رو انجام میدم
شما رو خوشحال کرد، بسیار خوشحال میشم
شما رو ناراحت کرد
کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران اظهار کرد:  از ظهر دیروز تا امروز ۶ فروردین ۹۹ و بر اساس یافته‌های قطعی آزمایشگاهی، ۲ هزار و ۲۰۶ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع مبتلایان به این بیماری در ایران به ۲۷ هزار و ۱۷ نفر رسید.

به گزارش رجانیوز، جهانپور افزود: خوشبختانه تا کنون ۹ هزار و ۶۲۵ نفر از مبتلایان به کرونا در کشور، بهبود یافته و ترخیص شده اند.

سخنگوی وزارت بهداشت ت
-می‌دونی این بی‌تفاوتیت داره آزارم می‌ده؟
-تو زندگی‌ای که من داشتم باید بی‌تفاوت می‌بودم، بی‌تفاوتی انتخابم نبود.
-آرلیانو! تو می‌فهمی چیکار داری می‌کنی؟ تو می‌فهمی کاراتو؟
-آره، من به پاس اشتباهاتم کلاه از سرم برمیدارم و تعظیم میکنم، ولی بنیانِ من غلطه ربکا، تو رو این بنیان غلط یه زندگی رو بنا کردی، آوارگیِ من رو ندیدی ربکا، مجنون، حرجی نداره.
-احمق، اینقدر راحتی که هیچی رو نمیفهمی. تو من رو نابود کردی آرلیانو، هیچ میدونی زندگی از ای
آخرین آمار شماره قربانیان ویروس کرونا در ایران به 19644 نفر رسید
تاریخ مخابره :   99/01/01
​​​​​​
شناسایی ۱۲۳۷ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در کشور/ ۶۷۴۵ نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده اند
وهاب زاده، مشاور وزیر بهداشت:‏از ظهر دیروز تا امروز، ۱۲۳۷ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به ۱۹۶۴۴ نفر رسید.
۶۷۴۵ نفر از بیماران مبتلا بهبود یافته و ترخیص شده اند.
با جان باختن ۱۴۹ نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر
استخدام پروژه ای
واقعیت این است که مشاغل سنتی با ساعات کاری مشخص روزانه در دنیای کسب و کار در حال رنگ باختن هستند
این موضوع بر کسی پوشیده نیست؛
به طور کلی تعداد کارکنان تمام وقت رو به کاهش است.
یک پژوهش جدید نشان می دهد تا سال ۲۰۲۰ چهل درصد از نیروی کار آمریکا به صورت موقتی یا مستقل کار خواهند کرد.
کسب و کار هایی که خود را با این روند ها وفق می دهند،
انعطاف پذیری و کاهش هزینه ی ناشی از استخدام پروژه ای را بسیار دوست دارند.
 از سمت نیروی کار، گذار
این تصاویر مال همین دیروز و امروز است. اینجا هم کشور خودمان ایران عزیز است، سیستان و بلوچستان. جماعت وطن فروشی که در جان باختن مسافران پرواز اوکراین عزادار نشد اما وقتی فهمید پدافند هوایی به اشتباه شلیک کرده همنوا با آمریکا و اسرائیل، فریاد انسانیت سر داد، جماعتی که برای شهدای ایرباس شمع روشن نکرد، جماعتی که برای کودکان مظلوم یمن که به دست آمریکا و عمالش از گرسنگی کشته می شوند انسانیتش را نشان نداد، خودباخته جوّگیری که به خاطر هموطنان بیم
استخدام پروژه ای
واقعیت این است که مشاغل سنتی با ساعات کاری مشخص روزانه در دنیای کسب و کار در حال رنگ باختن هستند
یک پژوهش جدید نشان می دهد تا سال ۲۰۲۰ چهل درصد از نیروی کار آمریکا به صورت موقتی یا مستقل کار خواهند کرد.
 از سمت نیروی کار، گذار
استخدام پروژه ای
 از سمت نیروی کار، گذار
گفتم: نمی دانم چه کنم، تو بگو؟پرسید: از چه؟گفتم: از همه تقلاهایم، از همه خواسته هایم، از همه رویاها، از همه از دست دادن ها، از همه... او فقط میخندید.گفت: گاهی از دست می دهی که بدست آوری و گاهی بدست می آوری که از دست بدهی.خنده ام چیزی شبیه به کنایه بود، گفتم: ولی از دست دادن همیشه بدست آوردن نیست، گاهی باختن است که با هیچ بردی نمی توان جبران کرد.انتظار نداشت این حرف را بزنم، بلند شد، آفتاب را با چشم هایش بدرقه کرد، گفت: آنچه به تو داده می شود مصلحت د
هنوز از جان باختن آزاد و فرهاد خسروی دو نوجوان کولبر در کوههای هورامان، مدت زمان زیادی سپری نشده، که خبر ناپدید شدن ۲۳کولبر دیگر در ارتفاعات سرشیو سقز در رسانه‌ها دست به دست شد که پس از چندین ساعت جستجو پیکر یخ زده یکی از کولبران به نام عثمان فتوحی از زیر برف بیرون کشیده شد.
تراژدی کشته شدن و جان دادن کولبران در مناطق مرزی بر اثر حوادث طبیعی و غیر طبیعی به یک امر عادی تبدیل شده است. این‌مهم سبب افزایش آسیب‌های اجتماعی و در بسیاری از موارد خا
The blood moon is on the rise
می دونی ماه خون‌آلود چیه؟

می‌دونی فرق ماه خونی با چشم‌های تو چیه؟ توی اون لحظه که توی کمرت سرما را حس می‌کنی توی اون لحظه که سیاهی شب را با قلبت درک می‌کنی یه دفعه می‌بینی توی آسمان تیره‌ای که هیچی نیست، توی آسمانی که فقط پوچی سیاهی درون تهی بودن را داره بهت القا می‌کنه کاسه‌ای خون در آسمان بلند می‌شه و چشم‌های همه را به خودش خیره می‌کنه. اما چشم‌های تو... چشم‌هایم تو برعکس‌اند. وقتی پلک‌هات را از روی هم بر‌می‌دار
نه. من ناامیدی ام را دوستدارم نگار. بابا میگوید درست میشه و من میترسم! من از امیدواهی میترسم نگار. اخرین کسی که یک بامداد داشت در مورد درست شدن اوضاع باهام حرف میزد، یکهو خودش همه چیز را خراب تر کرد! 
من خودم هم فکر نمیکردم به اینجا برسم نگار. از خدا که ناامید بودم. ولی فکر نمیکردم ناامید شوم از رویای انسان. ناامید شوم از تلاش انسان. ناامید شوم از زجر انسان. ناامید شدم نگار. من باختم. بد باختم. حالا مثل ماده سگی که همه توله هایش مرده دنیا امده باش
بیوگرافی یاس

یاسر بختیاری در ۳۰ خرداد ۱۳۶۱ در تهران متولد شد او در سن ۱۶ سالگی ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ را آورد .
پس از مرگ ناگهانی پدرش ، یاس با پذیرش مسئولیت خانواده و مراقبت از آنها مواجه شد . با بدهی هایی که پدرش برجا گذاشته بود به سختی قادر بود که از عهده خانواده و مخارج زندگی بر آید . یاس در سن ۱۸ سالگی مج

فردا بهانه ایست برای افراد ضعیف موفق ها همین امروز انجامش میدهند . 
قدرت تصویرسازی بیشتر از قدرت دانش برای جذب بهترین ها در زندگی موثر است .   
زمانی که نا امید می شوید خداوند بی صبرانه منتظر است که به رحمتش امیدوار شوید .   
خداوند برای ما خوبی ها را می خواهد اما ما خوشی ها را آرزو می کنیم .
همانند دایره زندگی کن زیرا خط پایان ندارد و هر زمان که احساس کنی به آخر دنیا رسیده ای دقیقا در نقطه شروع هستی .
جای ایراد گرفتن از مسیر زندگی ، راهت را پیدا
کسب درآمد بدون دردسر از شرطبندی (3 استراتژی برتر دنیا) 100% گارانتی
سلام عزیزان هدفم از شروع این دوره به سود رسوندن کسایی بود که باخت زیاد دارن و بلد نیستن رو چه آپشنی شرط ببندن یا شناختی نسبت به پیش بینی و شرطبندی ندارن. (سیستم مدیریتی واسه کارشون وجود نداره) دوستانی که توی بت زیاد باختن و میخوان سود کنن و کسانی که میخوان به یه ...
دریافت فایل

ادامه مطلب
 تشکر از اینکه هستید  پرزیدنت!

در کشورهای مختلف دنیا، قرنیطنه بعد از مرگ چند نفر ناشی از شیوع ویروس کرونا اِعمال شد؟

نرم و الزام قرنطینه در جهان بدین شکل بوده است:
در چین بعد از مرگ حدودا 30 نفر
در ایتالیا پس از فُوت تقریبا 800 نفر
در اسپانیا بعد از مرگ حدودا 200 نفر
در کره‌‌جنوبی بعد از فُوت تقریبا 10 نفر 
در سوئیس پس از فُوت قریب به 20 نفر
در فرانسه پس از مرگ حدودا 175 نفر
در انگلیس بعد از فُوت تقریبا 335 نفر 
در ترکیه پس از فُوت حدودا 100 نفر
در رو
بلاک کردن آدمایی که بهت یه دوره ای حس منفی دادن یا به هر دلیلی نخاله زندگیتن و اذیتت کردن یا میکنن، حس خوبیه.
احساس امنیت دارم الان.
هرگز کسی رو بلاک نکردم و عمری رنج کشیدم.
الان که بلاک کردم میبینم که چقدر میتونستم راحت تر زندگی کنم.
توی زندگیم خیلی وقتا تنهایی موقعیت رو تحمل کردم.
یه دوستی داشتم، که طبق تجاربی که از دخترای دیگه به دست اورده بود، مطمئن بود که من سر سه ماه میبرم توی کانادا و نابود میشم و بعد میتونه با دیکتاتوری حکومت کنه. ولی چو
دچار یه بحران روحی شدم که خیلی وقته به خودم زمان دادم درست شه و نشدهدرواقع فکر میکردم گذر زمان حلش میکنه که نکرده بعد از یک ماه
حال کلیم خوبه ، روزهام کنار خانواده میگذره و از حضورشون لذت میبرم
به تمام درخواستهای دوستهام هم جواب رد میدم.نمونه اش همین امروز
واسه اخر هفته دوباره برنامه ریختن برن تفریح.و من گفتم نمیام
اون چند روزی که اینجا نبودم دو سه باری تفریح با دوستها یا خانواده رفتم
اما همون یه بار که با دوستهام رفتم بیرون کافی بود که مطمئن
به نوشته پایگاه اینترنتی شبکه «اسکای نیوز»، جانسون گفت، تأیید دخالت خطای انسانی در حادثه برخورد موشک پدافند هوایی ایران به هواپیمای اوکراینی «گام نخست مهمی» در راستای تحقیقات در این زمینه است.
وی همچنین خواستار انجام تحقیقی مستقل و بین‌المللی در باره این حادثه و بازگرداندن پیکر افراد جان‌باخته به کشورهایشان شد.
جانسون گفت: «اوقات بسیاردریافت سختی برای تمامی خانواده‌های کسانی است که عزیزانشان را به این شکل مصیبت‌بار از دست داده‌اند.
دانلود آهنگ جدید ماهور دلشوره
دانلود آهنگ ماهور به نام دلشوره کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده دلشوره با صدای ماهور از جوان ریمیکس
ترانه : مهتاب انصاری, ملودی : محمدرضا راد, تنظیم : محسن افراسیابی
Download New Music Mahoor – Delshoore

ماهور عزیز آهنگ جدید خود را منتشر کرد.
ساخته جدید ماهور، دلشوره نام گرفته است.
این موزیک در تاریخ، ۶ مرداد منتشر شد.
ترانه اثر از مهتاب انصاری می باشد.
ملودی این مویک از م
فردا بهانه ایست برای افراد ضعیف موفق ها همین امروز انجامش میدهند . 
قدرت تصویرسازی بیشتر از قدرت دانش برای جذب بهترین ها در زندگی موثر است .   
زمانی که نا امید می شوید خداوند بی صبرانه منتظر است که به رحمتش امیدوار شوید .   
خداوند برای ما خوبی ها را می خواهد اما ما خوشی ها را آرزو می کنیم .
همانند دایره زندگی کن زیرا خط پایان ندارد و هر زمان که احساس کنی به آخر دنیا رسیده ای دقیقا در نقطه شروع هستی .
جای ایراد گرفتن از مسیر زندگی ، راهت را پیدا ک
دوست داشتنِ توبذری ست که هیچ گاههیچ زارعی قادر نیستمطابق آن را در جهانم بِکارَد

ما دو نفریم 
دو نفر برای همه ‌چیز
برای دوست داشتن
برای درد کشیدن
برای ساعت‌های خوشی
دو نفر برای بردن و باختن
تنها دو نفر …!
❤️ من + تو = ما ❤️
زندگی را باید کنار گذاشت
گاهی حواس را پرت میکند
آدم باید شش دانگ حواسش
به دوست داشتن تو باشد
مجله تصویر زندگی

ادامه مطلب
بسم رب الشهدا و الصدیقین
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
تماس گرفت و گفت برای مشاوره زنگ نزدم فقط میخواهم درد دل کنم
گفتم تمام حواسم جمع شماست
گلایه ها داشت،که چرا با این همه شهادت و ایثار و جنگ و...باز هم این همه مشکلات اقتصادی و اخلاقی و...
نمونه ها گفت و مثالها زد و در نهایت گفت
((ما که از آوار و ترکش همه را به جون خریدیم ،تو بگو همسنگرمن ما تقاص چی رو می‌دیم...)))
تعجب تمام وجودم را گرفت با این سابقه در دیانت چگونه آهنگ داریوش را زمزمه میکرد؟
صبر را از شکست خوردن یاد گرفتم. بارها و بارها تمرین ِ باختن می‌کردم. هدف ِ به غایت دوری می‌گذاشتم. و توپ را با جدیت محض به سمتش نشانه می‌رفتم. گاهی حتی توپ به نزدیک ِ هدف هم نمی‌رسید. زنده‌گی‌ام را آن سا‌ل‌ها وقف ِ نرسیدن‌ها کرده بودم. در ساحل اقیانوس آرام، سنگ‌های زمخت ِ بُرنده‌ را روی هم می‌چیدم. شبیه هیپی‌های مسلح گاهی تا نیمه‌های شب. و ساعت‌ها تمرین می‌کردم که از فاصله‌ی ده دوازده متری به هدف بزنم. نمی‌شد. جدیت در شکست ناخودآگاه
سپرده
واژه ی واگذاری ، ازدست دادن یا به دیگران سپردن اغلب تلخ است!
 - جان سپردن
- ازدست دادن مال و املاک و...
- ازدست دادن سلامتی و جوانی
- از دست دادن اعتبار و آبرو
- از دست دادن حال
- از دست دادن دلخوشی ها، والدین، همسر و فرزند، برادر وخواهر ، دوست ومعشوق
- از دست دادن سمت و پست و میز و مکنت ومقام
- از دست دادن شغل و امتیاز و هویت شغلی و...
همه ی این سپردنی ها تلخ و بغایت ناگوار هستند.
اما یک سپردنی هم وجود دارد که  خیلی لذیذ است ، آن هم دلسپردن است به کس
شاید بتوان خلاصه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را در یک جمله خلاصه کرد «رهایی
کشور از پول نفت و وابستگی آن به مالیات برآمده از فعالیت‌های اقتصادی
سالم». این جمله می‌تواند ما را در بودجه ریزی و سیاست‌گذاری کمک شایانی
کند. از زمان کشف نخستین منابع نفتی در مسجد سلیمان توسط دارسی، تا کنون
بودجه و درآمد کشور به پول نفت وابسته بوده است و زمانی که درآمدهای نفتی
افزایش یافته، دولتمردان سرازپا نشناختند و زمانی هم قیمت آن کاهش یافت و
یا تکانه‌هایی
باسلام خدمت عزیزان گرامی، ضمن معذرت بدلیل اینکه چندروزی فعالیت نکردیم موضوعی که دراین مطلب مورد بررسی قرار می گیرد پشت پرده بازی انفجار است که چرا هرکسی وارداین بازی می شود بازنده خارج شده و درکمترین حالت ممکن است باکمترین سود خارج شود؟!
ضمن افشا گری و اشاره به لایو در فیلمی منتشر شده در You tube تمامی روش ها و افراد پشت این بازی مشخص شده است که فیلم آن را بعدا در آخر این پست آپلود خواهم کرد؛خلاصه داستان این است که یک ربات پیشرفته وهوشمند با شما
درد دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام درد با کیفیت بالا Download New Music By Mehdi Ahmadvand Called Dard با متن + بخش آنلاین و دانلود مستقیم
متن آهنگ مهدی احمدوند درد
عشق درده خیلیا رو دیوونه کرده وقتی اسیرت کنه روزای خوشت برنمیگرده
همیشه معشوق شاهه عاشق مثه برده همیشه عاشق قبلشو یه جایی گم کرده
افتادم به پای اونکه نمیخوادم وقتی همه دنیا تو رویات شه یه آدم
بفهمی ای کاش که هنوز هستی تو یادم به خاطر عمری که من پای تو دادم
♫♫♫
چنتا
خب این اولین پستیه که میخوام بذارم .. چند سال بعد احتمالا به این چیزا که اینجا نوشتم میخندم 
در کل چند هفتس (یه ماه !!!) که اون نیمای بی خیالی که هیچی فکرشو درگیر نکنه و کاراشو پیش ببره نیستم . شاید زیادم بد نیس شاید باید همچین مقطعی رو میگذروندم . واقغیتش الان یه ذره بهتر از قبلم ولی کامبک از نات کامپیلیتت یت ! البته واقعا اونقدرا نترکیدما و هنوزم از خیلیا که میشناسم حالم بهتره ولی این اتفاق برای منی که تا حالا اینجوری نبودم یکم سخت بود کاملا هم
رئیس کمیسیون بانوان شورای شاهین‌شهر گفت: در یک‌صد و هفتادمین جلسه علنی شورا به‌اتفاق آراء ورودی شرقی شاهین‌شهر به نام شهید قاسم سلیمانی تصویب شد.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، پرستو جهانگیری روز گذشته در ۱۷۰ جلسه علنی شورای شهر شاهین‌شهر اظهار کرد: آسمانی شدن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تعدادی زیادی از هم‌وطنان عزیزمان در کرمان، در ادامه جان باختن تعدادی از هم‌وطنانمان در حادثه سقوط مرگبار اتوبوس در سوادکوه و همچنین
مدتیه نیاز به یه همدم توی وجودم زیاد شده و این رو میدونم که بخش زیادیش طبیعیه. خودم، خودم رو میشناسم و میدونم از زمان ازدواجم گذشته اما خدا خودش شاهده همه تلاشم رو کردم اما نشد. نه شرایط فعلیم اجازه می ده و نه کسی این همه ریسک پیش روم رو قبول می کنه. حقم دارن اعتماد نکنن! کار بزرگ، ریسک بزرگ و بلا تکلیفی بزرگ یه روز تموم میشه و ثبات نسبی (که همونم پر از ریسکه!) جاش رو می گیره و اون وقت دوباره تلاش می کنم تا همسر پیدا کنم. با این تفاوت که اون هم باید
 او باید بداند که همه مردم عادل و همه آنها صادق نیستند، اما به پسرم بیاموزید که به ازای هر شیاد، انسان صدیقی هم وجود دارد. به او بگویید، به ازای هر سیاستمدار خودخواه، رهبر جوانمردی هم یافت می شود. به او بیاموزید، که در ازای هر دشمن، دوستی هم هست. می دانم که وقت می گیرد، اما به او بیاموزید اگر با کار و زحمت خویش، یک دلار کاسبی کند بهتر از آن است که جایی روی زمین پنج دلار بیابد. به او بیاموزیدکه از باختن پند بگیرد و از پیروز شدن لذت ببرد. او را از غ
6- خطرات آرزوی طولانی و هوای نفس
«إِنَّما اَخْشی عَلَیْکُمْ إِثْنَیْنِ: طُولَ الاَْمَلِ وَ اتِّباعَ
الْهَوی، اَمّا طُولُ الاَْمَلِ فَیُنْسِی الاْخِرَهَ وَ اَمّا إِتِّباعُ
الْهَوی فَإِنَّهُ یَصُدُّ عَنِ الْحَقِّ.»
همانا بر شما از دو چیز میترسم: درازی آرزو و پیروی هوای نفس. امّا
درازی آرزو سبب فراموشی آخرت شود، و امّا پیروی از هوای نفس، آدمی را از
حقّ باز دارد.

7- مرز دوستی
«لاَ تَتَّخِذَنَّ عَدُوَّ صَدیقِکَ صَدیقًا فَتَعْدی صَدیقَکَ.
آدم باید فقط خودشو بسپره به کار. و بیخیال همه چی بشه. انگار که از دنیا جدا بشه. انگار که تو دنیا فقط خودش باشه. تنها. تنهای تنها. برای چیزی که میخوام هنوز باید خودمو تعییر بدم. هنوز خیلی بدم.باید کاریو کنم که انجام ندادم تا حالا. خودمو از همه چیز جدا کنم. هنوز به اون حد از معرفت نرسیدم :دی ولی از امروز تصمیمم این شده انجامش بدم. نمیشه همه چیزو با هم داشت. واقعا باید دل بکنم از یسری چیزا که اگه نشه یا بهانه بیارم خب باختم. نمیترسم از باختن که اگه اتف
بسم رب الحسین ع

السلام علیک یا اباعبدالله ع

امروز 17 مرداد ماه 1397

حدودا یک ماه و چند روزی مونده به ماه محرم 1440

انشاالله به حق خود ارباب امسال هم افتخار خادمی ایشون نصیب همه بشه  منظورم از همه هرکسی که واقعا عاشق ارباب هست.

انشاالله امسال یعنی سال 1397-1440 کسی نمونه که نرفته باشه کربلای اباعبدالله
ع.

و اونایی که رفتن بازم برن .چون نرفتن برا اونا سخت تر تموم میشه . چون صحن و
سرای رو دیدن و دل باختن...

بقول یه حاج آقایی که گفت زیر قبه دو چیز و محکم ط
توسعه  اقتصادی و دین
سرمایه‌داری
در غرب از زمانی نشو و نما یافت که بستر عقیدتی آن فراهم‌شده است. این بستر عقیدتی
به تفاسیر جدیدی از کتاب مقدس (انجیل) بازمی‌گشت که عمدتاً قرائت نوینی از مسیحیت
ارائه می‌داد. قرائتی که سودپرستی و نظام سرمایه سالار در غرب را توجیه و حتی راه
را برای گسترش و توسعه سرسام‌آور آن، باز می‌کرد. این تفاسیر ابتدا توسط لوتر و
کالوین (دو کشیش) صورت گرفت و ضمن توجیه فوق، به دلیل آنکه جواز لازم برای  برداشت‌های فردی از دی
"بیست ساله که بودم، لحظاتی را تجربه کردم که کاملاً زندگی من را عوض کرد. در حالی که هنوز بچه بودم، پدر شده بودم. راستش، خیلی زمان مناسبی نبود. آن زمان فوتبال آماتور بازی می‌کردم و در طول روز هم دانشگاه می‌رفتم. برای پرداخت شهریه دانشگاه، در انباری کار می‌کردم که فیلم‌های سینمایی را انبار می‌کردند. و برای جوان‌هایی که این را می‌خوانند باید بگویم که منظورم از فیلم، DVD نیست؛ چون صحبت از اواخر دهه 80 است که همه چیز هنوز روی حلقه‌های فیلم ذخیره
چون فرو آیی به وادی طلب
پیشت آید هر زمانی صدتعب

صد بلا در هر نفس اینجا بود
طوطی گردون، مگس اینجا بود

جد و جهد اینجات باید سالها
زانک اینجا قلب گردد کارها

ملک اینجا بایدت انداختن
ملک اینجا بایدت در باختن

در میان خونت باید آمدن
وز همه بیرونت باید آمدن

چون نماند هیچ معلومت به دست
دل بباید پاک کرد از هرچ هست

چون دل تو پاک گردد از صفات
تافتن گیرد ز حضرت نور ذات

چون شود آن نور بر دل آشکار
در دل تو یک طلب گردد هزار

چون شود در راه او آتش پدید
ور شود ص
با وجود دردی که توی تنش پیچیده بود میتونست کسی که اسمش رو صدا میزد و به سمتش میومد حس کنه. از یادآوری چند لحظه قبل لرزید و کمی نفس کشید تا بهتر بشه .بدن گرفته و خشکش رو تکون داد و شنیدن صدای استخون هاش لرزی به تنش انداختهمه چیز اینقدر سریع اتفاق افتاده بود که حتی خودش هم نمیدونست چطور الان توی این نقطه گیر افتاده.《در کوفتی رو باز کن》امروز چندمه چه ماهی بود؟احساس باختن میکرددر یک نگاه تار و خسته بازی تموم بود.اگه این فقط یه بازی بود میخواست دوب
آشنایی با سه نوع تحلیل بازار: تکنیکال، فاندامنتال(بنیادی)، سنتیمنتال(احساسی)
کدام تحلیل بهتر است؟ حقیقت امر این است که شما باید به هر سه مسلط باشید. تقریبا مانند یک صندلی سه پایه است. اگر یکی از پایه ها ضعیف باشد، صندلی شکسته و شما به زمین می خورید!اگر تحلیل شما در یکی از پایه ها ضعیف باشد و یا آن را نادیده بگیرید، شانس باختن شما بسیار افزایش میابد.
نقش تحلیل تکنیکال در تاثیرات آن در آینده سهام بازار بورس
تحلیلی که با بررسی گذشته نمودار قیمت س
‌یه شب که تو خونه مون (که رو دامنه ی کوه بود و تقریبا بلند ترین خونه ی روستا محسوب میشد)خوابیده بودیم یهو صدای انفجار و شلیک تیر خوابمون رو پروند.البته ناگفته نماند که من خیلی نمیفهمیدم چی به چیه.چون نه قبلا صدای تیر شنیده بودم و نه انفجاری رو تو اون مقدار اندکی که از زندگیم میگذشت دیده بودم.فقط همین رو یادمه که همه خونواده دویدیم تو حیاط که ببینیم چه خبره.بابام دو سه سال تو کردستان و آذربایجان جنگیده بود و میشد از بهتی که تو چهره اش بود فهمید
سلامت و سبک زندگی/23

جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب تا کنون رکورددار برپایی تجمعات گوناگون به مناسبت های مختلف دینی و سیاسی است.

تشییع 10 میلیونی امام خمینی (ره) و راهپیمایی عظیم 30 میلیونی اربعین در رکوردهای گینس ثبت شده است و پیش بینی می شود درباره تشییع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نیز چنین شود.

تشییع این فرمانده نظامی و قهرمان ملّی در تهران 7 میلیون و در مجموع 25 میلیون تشییع کننده در 4 شهر مختلف داشته است.

اما همه این افتخارها و حم
اولین بار که ملاقاتش کردم، مثل حالا و همیشه‌اش، لب‌خند پوشیده بود. انگشت‌‌های کوچکش را توی راه‌پله‌های دراز و فرش‌شده از سنگ‌های طوسی، توی انگشت‌های دختری (مریم شاید) قفل کرده بود و جسم کوچک و پرجنب و جوشش را با نفس نفس زدن بالا می‌کشید. دورترین خاطره‌ای که ازش دارم برای وقتیست که صداش را زیر کرده بود که مثلاً کودکانه حرف بزند. کودکانه‌تر از خودش که ده سال داشت. بعد از آن سال که کلاس چهارمی بود، یادم نمی‌آید چه‌طور گمش کردم. آن سال
۱۹ وعده کرونایی روحانی +جدول
وعده های کرونایی رئیس جمهور در زمینه های مختلف از همان روزهای ابتدایی شیوع بیماری کرونا به ۱۹ وعده رسیده و جامعه منتظر تحقق همه وعده های حسن روحانی برای مدیریت بحران است.
به گزارش مشرق، پس از اعلام رسمی شیوع ویروس کرونا در چین و اعلام حالت هشدار جهانی توسط سازمان بهداشت جهانی، نگرانی‌ها نسبت به شیوع این بیماری در ایران افزایش یافت و نهایتاً وزارت بهداشت در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ جان باختن اولین شهروند ناشی از کر

مهتاب امشب آید  بسراغ من وتو  
که بگوید
 شب نمناک دلش روضه ی شبنم دارد
 وسیه کرده به تن شب هجرانی باغ
 جامه ی جیغ عزا دردل  داغ
 فصل دلتنگی یک باغ زداغ انجیر
فصل دل باختن وجنگ میان تدبیر
 ترکیده دل میوه ی انجیر
 ز داغ مامش
وپریشان شده سلسله ی   بید
 زحال بابش
باغ بیچاره ی  محزون به دلش تعزیه  برپا شده است
دسته ی  نوحه ومرثیه از ماه خزان آمده است
وقت پاییز
  که انجیر دلش   تنگ  محبت بشود
سرخودرا قمه خواهد زد وگفت:
 فصل باران  من است
غم یارا
آشنایی با سه نوع تحلیل بازار: تکنیکال، فاندامنتال(بنیادی)، سنتیمنتال(احساسی)
کدام تحلیل بهتر است؟ حقیقت امر این است که شما باید به هر سه مسلط باشید. تقریبا مانند یک صندلی سه پایه است. اگر یکی از پایه ها ضعیف باشد، صندلی شکسته و شما به زمین می خورید!اگر تحلیل شما در یکی از پایه ها ضعیف باشد و یا آن را نادیده بگیرید، شانس باختن شما بسیار افزایش میابد.
نقش تحلیل تکنیکال در تاثیرات آن در آینده سهام بازار بورس
تحلیلی که با بررسی گذشته نمودار قیمت س

داشتم فایلهای کامپیوترو نگاه میکردم. رسیدم به وویس دکتر مکری. ایشون قبلا یه سخنرانی حدودا بیست دقیقه ای داشتن برای ورودیهای جدید. نمیدونم چندتا از بچه هامون اینجا رو میخونن. مرهم جان دوست داشتنی ، خواهر مهربونم نسیم بانو و جناب آقای مهربان بزرگوار الان تو ذهنم هستن. با خودم گفتم اگه اجازه بدین با همه تون شریک بشم حرفایی رو که اون روز جناب دکتر از جانب یک پدر به بچه ها گفتن... فضاش برای علوم پزشکیهاست ، اما میشه حرفاشونو تعمیم داد به همه. احتم
اس ام اس غمگین

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره متن و اس ام اس غمگین عاشقانه مرگ و تنهایی و جدایی دلشکسته در دسته سرگرمی برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .
دیدی که سخــــت نیســـــت تنها بدون مــــــــــن ؟!!
دیدی صبح می شود شب ها بدون مـــــــــن !!
این نبض زندگی بــــــــی وقفه می زند…
فرقی نمی کند با مــــــن …بدون مــــــن…
دیــــــروز گر چه ســـــــخت امروزم هم گذشت …!!!
طوری نمی شود فردا بدون مــــــن !!!
اس ام اس غمگین

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره متن و اس ام اس غمگین عاشقانه مرگ و تنهایی و جدایی دلشکسته در دسته سرگرمی برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .
اس ام اس غمگین

اس ام اس غمگین

اس ام اس غمگین

اس ام اس غمگین

اس ام اس غمگین

اس ام اس غمگین

اس ام اس غمگین

اس ام اس غمگین

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها